kancelaria@adwokatgalas.pl 

 + 48 668 664 822

Elastyczne rozwiązania prawne 

Kancelaria dla Ciebie i twojego biznesu

 

 

Co mówią o mnie Klienci i współpracownicy

Krzysztof Sadecki, Businessman Today

 "It was a pleasure to work with You in London. Your commens were very passionate, insightful and professional. Your knowledge, experience, are so impressive. Highly recommend you to people who may benefit from your services :)"

 

Adwokat  Magdalena Galas 

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl
Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas - Profesjonalny Sprzedawca Oferteo.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Kancelaria Adwokacka Adwokat Magdalena Galas 

RODO-Advisor

Założycielką Kancelarii jest Adwokat Magdalena Galas, która przez wiele lat pracowała z kancelariami adwokackimi i w charakterze prawnika wewnętrznego firm.  Wspierała również  Sędziów sądów powszechnych w merytorycznej pracy orzeczniczej.  Dzięki różnorodnemu doświadczeniu podchodzi do prowadzonych spraw z szerokiej perspektywy, ze świadomością różnorodności potrzeb Klientów.  Zarządzając zespołem prawników i projektami prowadzonymi przez obsługiwane spółki  zdobyła szerokie doświadczenie w obsłudze projektów gospodarczych. Posiada certyfikat PRINCE2® Foundation.  Poza praktyką prawną i korporacyjną  od wielu lat praktykuje jogę, jest entuzjastą dobrego odżywiania, Włoch i edukacji psychologicznej. Obecnie  jest w trakcie studiów psychologicznych na SWPS oraz na drodze do uzyskania certyfikatu nauczycielskiego jogi integralnej. 

Adwokat Magdalena Galas

Wspieramy i współpracujemy

 

 

Wspieramy spółki, stowarzyszenia,  fundacje, przedsiębiorców i osoby prywatne.  Prowadzimy szkolenia i negocjacje. Współpracujemy ze specjalistami.